Epilační klinika

+420 737 138 136


Martin a jeho zkušenosti s epilací zad

Jsem ředitelem firmy, která stále roste, a je s ní tedy spojena spousta práce. To ale neznamená, že bych žil pouze byznysem a ničím jiným. Moje práce je pro mě sice koníčkem, ale rozhodně ne jediným.

Minimálně stejnou energii věnuji také sportu. A právě sport byl jedním ze dvou hlavních důvodů, proč jsem se rozhodl pro laserovou epilaci zad. Odstranění ochlupení na zádech totiž napomáhá redukci pocení.

Sport si po epilaci zad vychutnám ještě víc. Martin

Nebojím se ukázat soupeřům záda :)

Pokud jste někdy dělali nějaký sport pořádně, asi víte, že bez pocení se to většinou neobejde :). Cokoli mi pomůže míru pocení snížit, je OK. Navíc při plavání, beachvoleyballu a dalších sportech, které se praktikují (u mužů) „do půl těla,“ nepatří záda s hustým porostem k těm nejestetičtějším objektům. Sport a zarostlá záda se prostě nemají v lásce.

MartinA ten druhý důvod? Rád zkouším nové věci. Na laserové epilaci jsem nikdy nebyl, takže mě prostě zajímalo, jaké to je. A výsledek? Rozhodně to nebylo rozhodnutí, kterého bych litoval.

Na epilační klinice HOMEA Vám nabízíme odstranění ochlupení zad bezpečně a dlouhodobě pomocí laserové epilace.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                 

Prostředí i jednání bylo velice příjemné, seance trvala něco přes hodinu, žádná bolest a žádné hypnotizování hodin, ať už to proboha skončí! Opravdu všechno bylo naprosto v pořádku. Snad až na nutnost zákrok ještě několikrát opakovat. To se při mém vytížení neobešlo bez poněkud komplikovanějšího hledání volných termínů. Ale i v tom hodnotím kliniku velice kladně, že mi ve všem ochotně vyšla vstříc. Takže za mě fakt paráda :).

Chcete být stejně spokojený jako Martin? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑