Epilační klinika

+420 737 138 136


Martina a její zkušenost s epilací podpaží

Pracuju jako kontrolorka jakosti v jedné menší firmě. Je to docela náročná a někdy únavná práce, takže často nemám času ani energie nazbyt. To ale neznamená, že bych nechtěla vypadat dobře. Nesmí mi to ale zabrat věčnost. V oblékání dbám hlavně na pohodlí, nenosím okázalé šperky, netrávím hodiny v kosmetických salonech.

Rozhodnutí pro laserovou epilaci podpaží vzešlo právě z touhy po pohodlí a úspoře času. Holení podpaží sice taky mělo výsledky, ale za cenu hodin strávených nezáživnou a neproduktivní činností. To nebylo nic pro mě, takže laserová epilace byla jasná volba.

Co mi dala epilace podpaží? Příjemnější pocit z vlastního těla! Martina

Ušetřím spoustu času...

A jak to hodnotím? Celkově vzato jednoznačně kladně. V zásadě mi vadila jen jedna věc – totiž počet zákroků. Kdyby stačilo přijít jednou, bylo by to lepší. Ale čas jsem si samozřejmě našla a všech pět seancí svědomitě absolvovala.

MartinaNěkteré ženy si stěžují na bolestivost, ale já s tím absolutně neměla problém. Spíš mi zase bylo líto času, který tím ztrácím. Ale když jsem si uvědomila, kolik času naopak ušetřím, rázem jsem se uklidnila. Za to pohodlí to absolutně stojí. Jsem velmi spokojená a osobně bych laserovou epilaci každému vřele doporučila.

Co Vám dodá epilace podpaží? Rozhodně příjemnější pocit z vlastního těla.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                 

Chcete být stejně spokojená jako Martina? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑