Epilační klinika

+420 737 138 136


Lina a její zkušenosti s epilací obličeje

Laserovou epilaci chloupků nad horním rtem jsem podstoupila už před pár lety. Chloupky se mi na obličeji začaly tvořit v době, kdy jsem vstoupila do puberty, a musím říct, že jsem to prožívala velmi tragicky. Problém, který v očích dospělého vypadá banálně až úsměvně, může být pro dospívajícího těžkou ranou osudu, s níž si neví rady. To přesně byl můj případ.

Epilace obličeje mi vrátila sebevědomí. Zuzka

Zapůsobil na mě citlivý a diskrétní přístup paní doktorky

Přečetla jsem snad všechny diskuse a on-line poradny na internetu a brzy jsem pochopila, že laserová epilace by mohla mé trápení vyřešit. Jenže to, co bylo jasné teoreticky, bylo pro mě v praxi neuskutečnitelné. Protože jsem se styděla. Hrozně. A představa, že jdu za nějakým starým, nerudným doktorem a svěřuji se mu s tím, že mi vadí chmýří pod nosem, ta byla pro mě prostě absolutně neúnosná!

LinaTohle období trvalo dlouho a ukončila ho, jak už to bývá, velká náhoda. Byla jsem na lékařském vyšetření kvůli úplně jinému problému a paní doktorka mi (asi při pohledu na můj poničený horní ret) navrhla, jestli bych nechtěla vyzkoušet laserovou epilaci. Byla hrozně milá, přirozená, vůbec se nepodobala doktorovi z mých hororových představ.

Díky epilaci obličeje se budete mít raději. Pozvedněte své sebevědomí a dopřejte si tento malý zázrak co nejdříve.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                 

A tak jsem šla na laserovou epilaci obličeje – konkrétně na odstranění chloupků nad horním rtem. Trošku to bolelo a zákrok jsem musela opakovat ještě čtyřikrát, ale co to bylo proti vědomí, že konečně budu moci být sama se sebou spokojená.

Od té doby se hodně změnilo. Ukončila jsem střední, šla na vysokou a lidi, kteří mě dnes znají, by o mně určitě neřekli, že jsem ustrašený uzlíček nervů. Prostě jsem získala sebevědomí a umím si jít za svým. Epilace v mém procesu zrání přitom sehrála zvláštní úlohu. Nešlo ani tak o její výsledek, ale spíš o to, že jsem pochopila, že i ty zdánlivě nejneřešitelnější problémy se ve skutečnosti většinou řešit dají, často i relativně snadno. Tohle poznání pro mě bylo zcela zásadní a dodává mi sílu dodnes. No a na chloupky pod nosem vzpomínám spíš s úsměvem :).

Chcete být stejně spokojená jako Lina? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑