Epilační klinika

+420 737 138 136


Zuzka a její zkušenost s epilací nohou

Pracuju jako account manažerka v poměrně velké firmě, takže jsem časově docela vytížená. Schůzky s klienty jsou někdy dost formální a stresující setkání, člověk musí být po všech stránkách připravený. Platí to i pro fyzický vzhled. Musím se sebou být po všech stránkách spokojená, abych podala stoprocentní výkon.

Takže i když sama si na parádu nijak nepotrpím, kvůli práci na sobě prostě musím úzkostlivě dbát. A protože hladké nohy dneska už patří k ženskému bontonu, musím se starat i o ně. Jenže každodenní holení, to je při mém hektickém pracovním tempu docela problém. Okrádá mě o drahocenný čas. A to byl přesně ten důvod, proč jsem se rozhodla pro laserovou epilaci nohou.

Díky laserové epilaci mám hladké nohy bez námahy. Zuzka

Vlastní epilace probíhala hladce

Asi vás zajímá, jaké to bylo. Hned na začátek musím říct, že jsem měla trochu smůlu. Jak mi vysvětlila paní doktorka, mám tmavé ochlupení, což přináší vyšší míru bolestivosti při zákroku. Ukázalo se, že to je pravda, opravdu to maličko bolelo, ale na druhou stranu existují i jiné, zcela běžné procedury (co třeba zubař?), které bolí daleko víc a jejichž potřebnost nikdo nezpochybňuje.

ZuzkaTakže nebudu na laserovou epilaci žehrat, i když v duchu závidím svým blonďatým kamarádkám, které prý nejenže nic necítily, ale navíc to měly odbyté dvakrát rychleji než já. Protože to je další nevýhoda brunetek, zákrok v jejich případě trvá déle.

Laserová epilace nohou je metoda natolik účinná, že s ní získáte dokonale hladké nohy trvale a bez námahy.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                 

Nechci ale, aby to vyznělo, že mě laserová epilace zklamala. Mírná bolestivost a délka zákroků, to byla jediná negativa. Navíc s každým dalším zákrokem (bylo jich celkem pět) se to zlepšovalo, člověk si zvykne. Navíc jsem s epilací začínala v srpnu s poměrně solidně opálenýma nohama z kola, což většina epilačních klinik v ČR neumožňuje. Takže tohle považuju za opravdu velké plus.

Ale nejvíc spokojená jsem s přístupem lékařů a dalšího personálu a samozřejmě s výsledkem. Mám skutečně krásně hladké nohy a na pěkně dlouhou dobu se nemusím o nic starat. V každodenním životě mi to šetří čas, v práci a společnosti zase dodává pocit sebevědomí. A navíc se to líbí i mému příteli.

Chcete být stejně spokojená jako Zuzka? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑