Epilační klinika

+420 737 138 136


Nejvíce žádané zákroky

Epilace podpaží

Hladké podpaží je dnes pro ženy naprosto přirozenou součástí osobní hygieny. Chcete mít i Vy podpaží bez chloupků? Na Epilační klinice HOMEA Vám nabízíme dlouhodobé řešení pomocí laserové epilace podpaží.

Epilace obličeje

Současná doba si žádá hladce oholená těla a chloupky, obzvláště na viditelných partiích, jsou tabu. Z estetického hlediska jsou pak v oblasti obličeje zcela nežádoucí. Existuje mnoho způsobů, jak se nechtěného ochlupení zbavit. Chcete-li vyřešit tento problém, pak Vám na klinice Homea nabízíme nejefektivnější řešení v podobě laserové epilace obličeje.

Epilace třísel

Toužíte po odstranění nadbytečných chloupků v oblasti intimních partií? Je pravda, že zde jsou chloupky nežádoucí, jak z hlediska estetického, tak i z hlediska osobní hygieny. Podstupte tedy laserovou epilaci třísel a neobávejte se, že epilace v oblasti citlivých partií jako jsou třísla je nepříjemná či dokonce bolestivá.

Epilace nohou

Hladké nohy se pro moderní ženu staly společenskou povinností. Dosáhnout perfektní hladkosti ale není jen tak. Holení nohou znamená každodenní několikaminutovou řeholi. Epilační strojky či vosky přinesou dlouhodobější efekt, avšak ne trvalý. Teprve laserová epilace nohou je metoda natolik účinná, že s ní získáte dokonale hladké nohy trvale a bez námahy.

Epilace zad

Nadměrně ochlupená záda trápí z větší části muže než ženy. A protože v dnešní době i pánové považují zbavení se nežádoucího porostu za naprostou samozřejmost, věnujme tuto stránku právě jim. Podívejme se také na často diskutované téma a položme si otázku. Je vyholený muž stále mužem? Stoprocentně. Oholená hruď či záda ještě nezmění jeho povahu. Hustý porost na zádech vadí mužům hlavně z estetického důvodu. Další důvod k epilaci představuje, ale i nadměrné pocení ochlupené kůže.

Epilace rukou

Trápí Vás nevzhledné chloupky na rukách a chcete se jich na trvalo zbavit?
Naši specialisté na klinice HOMEA se o Vás ochotně postarají a pomohou Vám. Sami se budete moci přesvědčit, že díky propracované technologii nejmodernějších laserů MedArt 435 LUTRONIC ADVANTAGE už nebudou chloupky na Vašich rukách nejmenší problém.

Epilace břicha a hrudi

Současný trend nám velí mít tělo bez jediného chloupku. A proto se jejich odstraňování stalo naprosto běžnou a samozřejmou záležitostí jak žen, tak i mužů. Potkat ženu s neoholenýma nohama je stejné faux pas jako spatřit muže v posilovně s hustě porostlou hrudí deroucí se z oblečení. Pokud toužíte zbavit se nežádoucího ochlupení na břiše či hrudníku, pak Vám na Epilační klinice HOMEA nabízíme řešení v podobě trvalé laserové epilace. Odstranění chloupků pomocí laseru je v současnosti nejúčinnější epilační metoda.© 2019, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑