Epilační klinika

+420 737 138 136


Epilace zad

Nadměrně ochlupená záda trápí z větší části muže než ženy. A protože v dnešní době i pánové považují zbavení se nežádoucího porostu za naprostou samozřejmost, věnujme tuto stránku právě jim. Podívejme se také na často diskutované téma a položme si otázku. Je vyholený muž stále mužem? Stoprocentně. Oholená hruď či záda ještě nezmění jeho povahu. Hustý porost na zádech vadí mužům hlavně z estetického důvodu. Další důvod k epilaci představuje, ale i nadměrné pocení ochlupené kůže.

V čem je epilační péče na klinice Homea jedinečná:

  • Zkušený lékařský tým pro perfektní odbornou péči
  • Alexandrit, Nd:Yag, Diodový laser pro vyšší účinnost a rychlost
  • Unikátní chlazení pro nízkou bolestivost

Na Epilační klinice Homea Vás čekají nejmodernější diodové lasery na trhu, špičkoví lékaři a příjemné prostředí. Připočtěte k tomu rychlost, profesionalitu i příznivou cenu a máte před sebou pořádnou dávku argumentů, proč si za svého partnera pro laserovou epilaci zvolit Centrum estetické medicíny Homea.

Objednejte se na epilaci ještě dnes!

Objednat

Cílem tohoto zákroku je zničení cibulky chloupku laserovým paprskem, který v důsledku přerušení výživy do týdne vypadne. Chloupek je však třeba zasáhnout v jeho růstové fázi, proto je třeba k dosažení co nejlepšího efektu laserovou epilaci 4 - 6x opakovat.

Tým lékařů kliniky HOMEA doporučuje zhruba 4 týdny před laserovou epilací chloupky pouze holit, nikoliv vytrhávat. Oblast plánovaného ošetření oholíme ještě den před zákrokem.

Na epilační klinice HOMEA Vám nabízíme odstranění ochlupení zad bezpečně a dlouhodobě pomocí laserové epilace.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                    

Laserová epilace odstraňuje chloupky i s cibulkami, takže už nikdy nevyrostou

Lidé si často pletou epilaci a depilaci. Depilace odstraňuje pouze chloupky, nikoli cibulky, ze kterých vyrůstají. Chloupky proto po každé depilaci zase znova vyrostou. Epilace odstraňuje nejen chloupky, ale také cibulky, takže kůže zůstane trvale hladká a bez ochlupení.

Laserová epilace na Epilační klinice Homea probíhá tak, že paprsek laseru zničí cibulku chloupku, který v důsledku přerušení výživy do týdne vypadne.

Je však třeba zasáhnout chloupek v jeho růstové fázi, takže zákrok se musí několikrát opakovat. Výsledkem je trvale hladká kůže bez ochlupení.

Láká Vás módní trend hladkého mužského těla? Svěřte se s důvěrou do rukou našich specialistů a objednejte se na konzultaci.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑