Epilační klinika

+420 737 138 136


Epilace třísel

Toužíte po odstranění nadbytečných chloupků v oblasti intimních partií? Je pravda, že zde jsou chloupky nežádoucí, jak z hlediska estetického, tak i z hlediska osobní hygieny. Podstupte tedy laserovou epilaci třísel a neobávejte se, že epilace v oblasti citlivých partií jako jsou třísla je nepříjemná či dokonce bolestivá.

V čem je epilační péče na klinice Homea jedinečná:

  • Zkušený lékařský tým pro perfektní odbornou péči
  • Alexandrit, Nd:Yag, Diodový laser pro vyšší účinnost a rychlost
  • Unikátní chlazení pro nízkou bolestivost

Na Epilační klinice Homea Vás čekají nejmodernější diodové lasery na trhu, špičkoví lékaři a příjemné prostředí. Připočtěte k tomu rychlost, profesionalitu i příznivou cenu a máte před sebou pořádnou dávku argumentů, proč si za svého partnera pro laserovou epilaci zvolit Centrum estetické medicíny Homea.

Objednejte se na epilaci ještě dnes!

Objednat

Laserový paprsek je veden směrem od chloupku ke kořenu cibulky, kde dojde k jeho poškození a přerušení výživy. Chloupky je však třeba zasáhnout v jejich růstové fázi, proto je nutné laserovou epilaci 4 - 6x opakovat.

K dosažení, co nejlepšího výsledku se nesmí zhruba 4 týdny před laserovou epilací chloupky vytrhávat, holení žiletkou je však povoleno. Den před epilací je nutné konkrétní oblast čerstvě oholit.

Na Epilační klinice HOMEA se přesvědčíte o tom, že epilace třísel pomocí laseru MedArt 435 je komfortní a bezbolestný zákrok. Unikátní systém chlazení tohoto laseru zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti a snižuje bolestivost zákroku.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                    

Laserová epilace odstraňuje chloupky i s cibulkami, takže už nikdy nevyrostou

Lidé si často pletou epilaci a depilaci. Depilace odstraňuje pouze chloupky, nikoli cibulky, ze kterých vyrůstají. Chloupky proto po každé depilaci zase znovu vyrostou. Epilace odstraňuje nejen chloupky, ale také cibulky, takže kůže zůstane trvale hladká a bez ochlupení.

Laserová epilace na Epilační klinice Homea probíhá tak, že paprsek laseru zničí cibulku chloupku, který v důsledku přerušení výživy do týdne vypadne.

Je však třeba zasáhnout chloupek v jeho růstové fázi, takže zákrok se musí několikrát opakovat. Výsledkem je trvale hladká kůže bez ochlupení.

Chcete se i Vy zbavit nežádoucího ochlupení a svůj čas tak věnovat svým zálibám? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑