Epilační klinika

+420 737 138 136


Epilace rukou

Trápí Vás nevzhledné chloupky na rukách a chcete se jich na trvalo zbavit?
Naši specialisté na klinice HOMEA se o Vás ochotně postarají a pomohou Vám. Sami se budete moci přesvědčit, že díky propracované technologii nejmodernějších laserů MedArt 435 LUTRONIC ADVANTAGE už nebudou chloupky na Vašich rukách nejmenší problém.

V čem je epilační péče na klinice Homea jedinečná:

  • Zkušený lékařský tým pro perfektní odbornou péči
  • Alexandrit, Nd:Yag, Diodový laser pro vyšší účinnost a rychlost
  • Unikátní chlazení pro nízkou bolestivost

Na Epilační klinice Homea Vás čekají nejmodernější diodové lasery na trhu, špičkoví lékaři a příjemné prostředí. Připočtěte k tomu rychlost, profesionalitu i příznivou cenu a máte před sebou pořádnou dávku argumentů, proč si za svého partnera pro laserovou epilaci zvolit Centrum estetické medicíny Homea.

Objednejte se na epilaci ještě dnes!

Objednat

Principem laserové epilace je zasažení cibulky chloupku laserem v jeho růstové fázi. V té se však ve stejnou dobu nachází pouze okolo 30 - 40% chloupků, proto je nutné laserové ošetření 4 - 6x opakovat.

Odborníci kliniky HOMEA radí přibližně 4 týdny před tímto zákrokem chloupky nevytrhávat, pouze holit. Den před laserovou epilací je nutné oblast plánovaného ošetření oholit.

Sami se budete moci přesvědčit, že díky propracované technologii nejmodernějšího laseru MedArt 435 už nebudou chloupky na Vašich rukách nejmenší problém.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                    

Laserová epilace odstraňuje chloupky i s cibulkami, takže už nikdy nevyrostou

Lidé si často pletou epilaci a depilaci. Depilace odstraňuje pouze chloupky, nikoli cibulky, ze kterých vyrůstají. Chloupky proto po každé depilaci zase znovu vyrostou. Epilace odstraňuje nejen chloupky, ale také cibulky, takže kůže zůstane trvale hladká a bez ochlupení.

Laserová epilace na Epilační klinice Homea probíhá tak, že paprsek laseru zničí cibulku chloupku, který v důsledku přerušení výživy do týdne vypadne.

Je však třeba zasáhnout chloupek v jeho růstové fázi, takže zákrok se musí několikrát opakovat. Výsledkem je trvale hladká kůže bez ochlupení.

Chcete mít ruce hladké a hebké jako samet? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑