Epilační klinika

+420 737 138 136


Epilace obličeje

Současná doba si žádá hladce oholená těla a chloupky, obzvláště na viditelných partiích, jsou tabu. Z estetického hlediska jsou pak v oblasti obličeje zcela nežádoucí. Existuje mnoho způsobů, jak se nechtěného ochlupení zbavit. Chcete-li vyřešit tento problém, pak Vám na klinice Homea nabízíme nejefektivnější řešení v podobě laserové epilace obličeje.

V čem je epilační péče na klinice Homea jedinečná:

  • Zkušený lékařský tým pro perfektní odbornou péči
  • Alexandrit, Nd:Yag, Diodový laser pro vyšší účinnost a rychlost
  • Unikátní chlazení pro nízkou bolestivost

Na Epilační klinice Homea Vás čekají nejmodernější diodové lasery na trhu, špičkoví lékaři a příjemné prostředí. Připočtěte k tomu rychlost, profesionalitu i příznivou cenu a máte před sebou pořádnou dávku argumentů, proč si za svého partnera pro laserovou epilaci zvolit Centrum estetické medicíny Homea.

Objednejte se na epilaci ještě dnes!

Objednat

Díky unikátnímu systému chlazení laseru MedArt 435 je zajištěn vysoký stupeň bezpečnosti s minimální bolestivostí zákroku. Cílem laserové epilace je zasažení cibulky chloupku laserovým paprskem, který v důsledku přerušení výživy pár dnů po zákroku vypadne. Z tohoto důvodu je nutné laserové ošetření 4-6x opakovat.

LUTRONIC ADVANTAGE je dalším vysoce účinným pulzním diodovým laserem pro redukci chloupků. Neocenitelnou výhodou systému je zejména rychlost ošetření, kterou dosahuje pomocí velkého spotu a vysoké opakovací frekvence. Systém je až o 40% rychlejší než ostatní systémy na trhu. To umožňuje dokončit ošetření plochy rychleji a efektivněji.

Odstranit chloupky je obecně dosti složitý proces. Velice důležité je proto dodržovat časy opakovaných ošetření a u lokality obličeje toto platí dvojnásob. Pokud promeškáte tyto termíny, pak zbytečně prodloužíte a zvýšíte počet Vašich návštěv. Kromě dodržení přesných pokynů ošetřujícího personálu jsou tu ale ještě další aspekty, jako například věk pacienta, jeho hormonální výbava i celkový stav.

Díky epilaci obličeje se budete mít raději. Pozvedněte své sebevědomí a dopřejte si tento malý zázrak co nejdříve.

MUDr. Iva Žampachová
zakladatelka kliniky                    

Laserová epilace odstraňuje chloupky i s cibulkami

Lidé si často pletou epilaci a depilaci. Depilace odstraňuje pouze chloupky, nikoli cibulky, ze kterých vyrůstají. Chloupky proto po každé depilaci zase znova vyrostou. Epilace odstraňuje nejen chloupky, ale také cibulky, takže kůže zůstane hladká a bez ochlupení.

Laserová epilace na Epilační klinice Homea probíhá tak, že paprsek laseru zničí cibulku chloupku, který v důsledku přerušení výživy do týdne vypadne.

Je však třeba zasáhnout chloupek v jeho růstové fázi, takže zákrok se musí několikrát opakovat. Výsledkem je hladká kůže bez ochlupení.

Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, Homea s.r.o. - Epilační klinika – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑